17.3 C
İstanbul
Pazartesi, Eylül 27, 2021

ŞİMDİ DE MOR SARMA YAPTILAR

İstanbul Bahçelievler’de faaliyet gösteren ve “ilklerin tatlıcısı” olarak tanınan Usba Baklava bir ilke daha imza attı. Usba’nın tecrübeli yöneticisi Erkan Çorbacı liderliğindeki ekip, mor miks kullanarak mor sarma tatlısı yaptı.

Daha önce Sankara Mormiks’le yaptığı birbirinden lezzetli baklavalarla adından söz ettiren Usba Baklava bir yeniliği daha hayata geçirdi. İçi lezzetli antep fıstığıyla dolu mor sarma tatlısı yapan Usba, böylece bir ilke daha imza atmış oldu.

Mor renkli meyve sebzelerin özünden elde edilmiş Sankara Mormiks’i daha önce baklavada denediklerini ve çok büyük ilgi gördüklerini anlatan Usba Baklava Genel Müdürü Erkan Çorbacı, “Aylardır mor baklava yapıyorduk. Hatta mor baklavanın soğuk halini de ürettik. Çok beğenildi. Biz de yeni bir ürün üretelim dedik ve mor miksi sarmada denedik. Ortaya harika bir ürün çıktı. Siparişlere yetişemiyoruz” dedi.

Erkan Çorbacı, mor miksli yeni ürünler üretmeyi ve mor tatlı portföylerini genişletmeyi hedeflediklerini söyledi.

Usba Baklava, yılların tecrübesini yetenekli kadrolarıyla pekiştirerek tatlı üretiyor. Önemli projelere tatlı tedarikçiliği yapan firma, ayrıca İstanbul içinde ve dışındaki fırın ve pastanelere de toptan baklava satışı yapıyor.

BAĞLANTILI YAZILAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

BAĞLANTIDA KALIN

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
18,500AbonelerAbone
- Advertisement -

SON OKUNANLAR